Kariéra

Tvoř lepší svět s Meritonem

Jsme otevřeni všem nadšencům s chutí pracovat (nejen) na sobě, ale především na rozmanitých projektech z našeho portfolia. Šanci u nás dostane každý s jasnou vizí a chutí spolu-tvořit projekty pro kvalitní život.

Meriton people
Meriton people

Každý by měl dělat to, v čem nachází největší smysl.

Pokud někdo přijde s projektem či myšlenkou, která odpovídá hodnotám a zaměření Meritonu, jsme tu pro něj. Dobrý nápad dostane naši podporu v každé své fázi.

Martin Řezáč

Zakladatel a CEO Meritonu

Martin Řezáč

Realizuj se tam, kde tě to volá. Hledáme:

Talenty, kteří myslí “out-of-the-box”
Očekáváme práci v plném nasazení, schopnost obhájit si svůj názor, ale zároveň uznat chybu a poučit se z ní.
Zkušené seniorní specialisty i nadšené mediory
Oceňujeme jak hluboké znalosti, tak svěží nápady a pohledy nováčků. Šanci u nás dostane každý s jasnou vizí a chutí spolu-tvořit projekty pro kvalitní život.
Lidi, kterým záleží na budování lepší společnosti
Smysl a naplnění je pro tebe v práci "must have"? Udržitelná budoucnost je tvůj kompas? Pro nás taky. Rozvíjej to s námi. V Meritonu nebo přímo na půdě jednotlivých projektů z našeho portfolia.

Oblasti a projekty z našeho portfolia

Golden Gate

Golden Gate

Největší prodejce drahých kovů na českém trhu. Odebírá od největších světových sléváren. Nabízí spoření a významně investuje do edukace trhu v oblasti investičních kovů.

Flatiron Capital

Flatiron Capital

Zajišťuje financování akvizic, developerských projektů, krátkodobého podnikového kapitálu a jiných krátkodobých i dlouhodobých finančních potřeb souvisejících s nemovitostmi.

Rayo

Rayo

Zkušený poskytovatel služeb v oblasti optimalizace energetických zdrojů. Svou komplexní nabídkou řeší širokou škálu zákaznických potřeb od nákupu primárních komodit, po výstavbu, financování a provoz energetických celků. 

GG Green

GG Green

Budujeme portfolio decentralizované energetiky postavené na lokálních přechodných a obnovitelných zdrojích v České republice. Rozvoj a provoz našich aktiv staví zejména na kogeneračních jednotkách, Větrných a fotovoltaických elektrárnách s akumulací a poskytování podpůrných služeb přenosové soustavy.

Pivovar Volt

Pivovar Volt

Jablonecký minipivovar s penzionem a restaurací, který hledá nové receptury, výrobní procedury a způsoby. Vaří klasické české pivní styly, jako je ležák, ale i styly IPA, APA, NEIPA, berliner weise, pšeničné, GRUIT a mnoho dalších.

Pekárna Náš chléb

Pekárna Náš chléb

Pekárna NÁŠ CHLÉB, založená na dlouhé rodinné tradici, připravuje denně čerstvé pečivo v provozovně v Jablonci nad Nisou. Koncept pekárny je zaměřen na ruční výrobu a kvalitu surovin.

Prostředí ovlivňuje naši pohodu, proto pracujeme tam, kde se cítíme dobře.

The Park Chodov

The Park Chodov
The Park Chodov

Přidejte se
k Meritonu

Rádi byste zjistili více o kariérních možnostech, které nabízíme? Pojďme se poznat a navzájem se obohatit. Těšíme se.

Životopis

Office Praha

V Parku 2308/8
148 00 Praha 11-Chodov

Napište nám

[email protected]

Kontakt pro média

Marcela Šroubková
[email protected]

Sledujte nás

Copyright © 2024 Meriton