Podporujeme projekty

s trvalým přesahem

Věříme, že činy mluví hlasitěji než slova, a proto přenecháme scénu společnostem z našeho portfolia. Sahají od investičních kovů přes decentralizovanou energetiku až po lokální gastronomii. Nediskriminujeme na základě odvětví, hledáme tyto průsečníky:

Hmotná aktiva

Dlouhodobý růst

Prospěšnost na lokální úrovni

Projekt Kvartiro
Projekt Pekárna Náš chléb

Máme přehled

Investiční projekty
Zajímáme se o cesty k uchování bohatství, a také o finanční gramotnost obyvatel. V investičních kovech a dalších formách investic, vidíme dlouhodobý potenciál, díky němuž mohou lidé nejen zbohatnout, ale také pochopit, jak své bohatství rozšiřovat.

Projekty

Nemovitosti
Usilujeme o to, aby realitní projekty byly nejen ekonomicky smysluplné, ale také udržitelné a energeticky efektivní. Realitní projekty máme po celé České republice, největší část v Praze.
Decentralizovaná energetika
Uvědomujeme si důležitost obnovitelných zdrojů energie. Proto investujeme do projektů, které nabízejí dostupná a ekologicky šetrná řešení, při kterých se odběratelům sníží provozní náklady spojené s výrobou tepla a elektrické energie.

Projekty

Lokální gastronomie
Kvalitní gastronomie je naší vášní. Aktivně podporujeme lokální projekty a společně hledáme cesty k co největší prosperitě, sociální odpovědnosti a ohleduplnosti k životnímu prostředí.

Projekty v našem portfoliu

Golden Gate

Golden Gate

Největší prodejce drahých kovů na českém trhu. Odebírá od největších světových sléváren. Nabízí spoření a významně investuje do edukace trhu v oblasti investičních kovů.

Flatiron Capital

Flatiron Capital

Zajišťuje financování akvizic, developerských projektů, krátkodobého podnikového kapitálu a jiných krátkodobých i dlouhodobých finančních potřeb souvisejících s nemovitostmi.

Rayo

Rayo

Zkušený poskytovatel služeb v oblasti optimalizace energetických zdrojů. Svou komplexní nabídkou řeší širokou škálu zákaznických potřeb od nákupu primárních komodit, po výstavbu, financování a provoz energetických celků. 

GG Green

GG Green

Budujeme portfolio decentralizované energetiky postavené na lokálních přechodných a obnovitelných zdrojích v České republice. Rozvoj a provoz našich aktiv staví zejména na kogeneračních jednotkách, Větrných a fotovoltaických elektrárnách s akumulací a poskytování podpůrných služeb přenosové soustavy.

Pivovar Volt

Pivovar Volt

Jablonecký minipivovar s penzionem a restaurací, který hledá nové receptury, výrobní procedury a způsoby. Vaří klasické české pivní styly, jako je ležák, ale i styly IPA, APA, NEIPA, berliner weise, pšeničné, GRUIT a mnoho dalších.

Pekárna Náš chléb

Pekárna Náš chléb

Pekárna NÁŠ CHLÉB, založená na dlouhé rodinné tradici, připravuje denně čerstvé pečivo v provozovně v Jablonci nad Nisou. Koncept pekárny je zaměřen na ruční výrobu a kvalitu surovin.

Řekli o nás

Skupina Miton je s námi od našeho počátku. Stála u našeho založení v roce 2011. Mimo financí potřebných v začátcích společně realizujeme rozvojové projekty a rozšiřujeme portfolio služeb a produktů GG. Vznikl Golden Gate Digital a je připravována Golden Gate investiční společnost. Snažíme se také hledat smysluplné možnosti spolupráce s ostatními projekty v portfoliu Meritonu. Aktuálně například připravujeme společně s energetickou společností Rayo investice do obnovitelných zdrojů. Díky skupině Miton a jejímu stabilnímu partnerství, tak může GG neustále hledat cesty, jak svým portfoliem posilovat původní vizi chránit a rozvíjet bohatství obyvatel České republiky.

Pavel Ryba

Spoluzakladatel Golden Gate

Dejte nám
o sobě vědět

Rádi byste zjistili více o možnostech, které nabízíme? Pojďme se poznat a navzájem se obohatit. Těšíme se.

Životopis

Office Praha

V Parku 2308/8
148 00 Praha 11-Chodov

Napište nám

[email protected]

Kontakt pro média

Marcela Šroubková
[email protected]

Sledujte nás

Copyright © 2024 Meriton